Ciekawostki

Tarczyca: otocz ją opieką. Dołączamy do kampanii

Redakcja | 19 sierpnia 2019
tarczyca otocz ją opieką katarzyna dowbor

Tarczyca: otocz ją opieką to Ogólnopolska Kampania Edukacyjna, której celem jest podniesienie poziomu wiedzy na temat chorób tarczycy. Mamy zaszczyt dołączyć do kampanii jako Partner Edukacyjny o chorobie Hashimoto.

Otocz Tarczycę opieką: czego dowiesz się z kampanii?

KampaniaTarczyca: otocz ją opieką” dostarcza kompleksowej wiedzy na temat chorób tarczycy, ich diagnozowania oraz profilaktyki. Działania kierowane są głównie do kobiet, ponieważ na te schorzenia chorują one ponad dziewięciokrotnie częściej niż mężczyźni. 

Jaki jest cel kampanii “Tarczyca: otocz ją opieką”?

Jak twórcy akcji piszą na stronie internetowej:

Celem kampanii jest pokazanie tego, czego pacjent nie może na co dzień zobaczyć – możliwości jakie stwarza nowoczesny sprzęt na bloku operacyjnym, technologii medycznych, które powinny być dostępne dla każdego z nas! 

Wcześnie wykryta i prawidłowo zdiagnozowana choroba tarczycy, która następnie jest odpowiednio leczona, może znacząco podnieść jakość życia.

W całej Polsce organizowane są spotkania dla pacjentów, podczas których specjaliści przekazują swoją specjalistyczną wiedzę. 

Mamhashi oficjalnym partnerem Kampanii!

Wśród ambasadorów kampanii pojawiają się takie nazwiska jak Katarzyna Dowbor, Monika Pyrek i Ania Wyszkoni, które są mocno zaangażowane w jej działania.

My, jako Partner specjalizujący się w chorobie Hashimoto, mamy zaszczyt dostarczać najwyższej jakości wiedzy właśnie z tego zakresu.

O autorze Redakcja

Mamhashi.pl, jeden z wiodących portali gromadzący wiedzę o chorobie Hashimoto, który powstał z myślą o osobach chorych, szukających wsparcia oraz informacji na temat choroby. Artykuły, poradniki i materiały informacyjne są tworzone przez ekspertów w dziedzinach takich jak: endokrynologia, dietetyka i psychologia.

Ugaś objawy Hashimoto z aplikacją mobilną!

Pobierz aplikację, z którą życie z Hashimoto będzie łatwiejsze!
Profesjonalne wsparcie, indywidualny plan diety i duża dawka motywacji w jednym miejscu.

Przeczytaj także
poradnik hashimoto pobierz mamhashi.pl
DARMOWY PREZENT!

    Skip to content